Personel İletişim

TRABZON İL GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ 
      
Kat/2İdari Birim 
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıSon Dahili
12. KatCahitGÜLBAYİl Müdürü6161
22. KatYaşarSEYİSİl Müd. Yrd.6162
32. KatMustafaMAZLUMİl Müd. Yrd.6163
42. KatSüleymanBOZİl Müd. Yrd.6164
      
5408EmineGÜNGÖR ÖZKAYAAvukat6165
6Gıda - 110KenanKERİMSiv. Sav. Uzm.6166
      
7SekreterİbrahimHACISALİHOĞLUİşçi6160
8407GülayÖZDEMİRİşçi5115
9407FatmaTUFANMemur5115
      
EkbinaGıda ve Yem Şube Müdürlüğü 
S.NoOda NoAdıSoyadıÜnvanı 
1Gıda - Z02CemilÇELİKŞube Müdürü6176
2Danışma7110
3Gıda - Z03EmineŞAHİNMühendis7111
4Gıda - Z01KöksalBOZBAŞBilg. İşlt.7112
5Gıda - Z01MevlütERGENETekniker7113
6Gıda - Z01İbrahimDEMİRCİİşçi7114
7Gıda - Z01BirolTONYAMühendis7114
8Gıda - Z01RecepAVCISğl. Memuru7115
9Gıda - Z01BurakÇELENMühendis7116
10Gıda - Z01Erman PERVANLARSğl. Memuru7116
11Gıda - Z01SerkanKUMAŞVet. Hekim7116
12Gıda - Z01RamazanBOZALİVet. Hekim7116
13Gıda - 101AtakanKALAYCIMühendis7117
14Gıda - 101EnginGÜMÜŞMühendis7117
15Gıda - 104Emel BARUTÇUMühendis7118
16Gıda - 104ÇiğdemBAYRAKTARMühendis7118
17Gıda - 105SüleymanAKPINARVet. Hekim7119
18Gıda - 105EnverHACIFETTAHOĞLUVet. Hekim7119
19Gıda - 106AdilSARIMühendis7120
20Gıda - 106BelkısENÖNMühendis7120
21Gıda - 109MustafaİMAMOĞLUMühendis7121
22Gıda - 109AbdullahSOFUOĞLUKimyager7121
      
Kat/1Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü 
S.NoOda NoAdıSoyadıÜnvanı 
1104TamerKAZAZŞube Müdürü6169
2102AynurABDİOĞLUTekniker2111
3102VeyselHACIOĞLUPeyzaj Mimarı2111
4103NevinERDENTekniker2112
5103DenizÖZTÜRKİşçi/Usta Yrd.2112
6105SerkanGÜMÜŞDAĞMühendis2113
7105ÇetinUÇAKMühendis2113
8105ÖzcanYAVUZVet. Hekim2113
9106YasemenKURTCANMühendis2114
10106NevinHASANÇEBİMühendis2114
11106EsraDORUKOĞLUMühendis2114
12107GürselBAYARTekniker2115
13107AhmetEMİRMühendis2115
14107MerveÇANKAYA YILMAZMühendis2115
15110Mehmet ŞahinAKŞEHİRMühendis2118
16110ErcanŞAHİNMühendis2118
17110DuyguSUİÇMEZ ÇUVALCIHarita Mühendisi2118
      
Kat/3Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü 
S.NoOda NoAdıSoyadıÜnvanı 
1304ErolSAYINŞube Müdürü6171
2301FilizBALVeteriner Hekim4110
3301ÖmerBORANVeteriner Hekim4110
4302TamerBEKTAŞSğl. Memuru4111
5302İsmetKAHRAMANTekniker4111
6302ŞengülSAĞLAMMemur4111
7303ErhanDİLAVERVet. Sğl. Tekn.4112
8303OğuzhanKÖSEVet. Hekim4112
9305SelçukZENGİNVet. Hekim4113
10305OkanSIRVet. Hekim4113
11305Hüseyin DEMİRVet. Hekim4113
12306MuzafferKARABAYIRTekniker4114
13306Hüseyin RamiTÜRKERMühendis4114
14306Osman NuriBAKİMühendis4114
      
Kat/1Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü 
S.NoOda NoAdıSoyadıÜnvanı 
1113BayramSANCARŞube Müdürü6170
2109ErsinKARAHASANOĞLUTeknisyen2117
3109AytekinAYDINMühendis2117
4109YaseminÖZDEMİRTekniker2117
5111TamerÖZDEMİRVet. Hekim2119
6111ÇiğdemBİLAZERMühendis2119
7111MükerremÖZKAN ULUSALMühendis2119
8112Muhammet Ali ALTUNMühendis2120
9112AzizSOYLUMühendis2120
10 ŞakirBİZELİşçi 
11 YılmazTÜYSÜZTekniker 
      
Kat/3Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü 
S.NoOda NoAdıSoyadıÜnvanı 
1313Ersin ErayKESKİNŞube Müdürü6172
2309OlgunPERVANLARSğl. Memuru4116
3309Halit ZiyaAYARMühendis4116
4312PetekKAHRAMANMühendis4118
5312BaharKARADENİZMühendis4118
6312Resul GÜDÜHarita Mühendisi4118
7312Yahya KemalERKANMühendis4119
8312Yusuf ZiyaCÖMERTMühendis4119
9314OrhanALİOĞLUHarita Mühendisi4120
      
Kat/3Arazi Edindirme Şube Müdürlüğü 
S.NoOda NoAdıSoyadıÜnvanı 
1307MehmetAYDINŞube Müdürü6173
2308CemilPEHLEVANMühendis4115
3308SevdaYILDIZ ADAHarita Mühendisi4115
4308YaseminSOLAKTekniker4115
5310SakineVAHAPOĞLUMühendis4117
6310FaziletGÖKÇINAR AYDINMühendis4117
7310MustafaÜNENSosyolog4117
      
Kat/4Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü 
S.NoOda NoAdıSoyadıÜnvanı 
1410YükselKILIÇŞube Müdürü6174
2409MustafaKAZAZMühendis5116
3409EnginSEVİMMühendis5116
4411Hüseyin ESMERMühendis5117
5411AhmetSAKATeknisyen 5117
6414MustafaGÜNAYDINVet. Hekim5120
7414TuranREİSMühendis5120
8414YalçınDEMİRMühendis5120
9414MelekSAKAİşçi5120
10Yeşil MasaÖzlemTOKGÖZMemur/Mühendis1110
      
Kat/4Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü 
S.NoOda NoAdıSoyadıÜnvanı 
1404Ali KemalYILDIZŞube Müdürü6175
2401EmineSEYMENTekniker5110
3401SeyhanUYARTekniker5110
4402HülyaERKANTekniker 5111
5402Nuray AYDOĞDUTekniker5111
6402GülşenBAŞKANTekniker5111
7403MesutKANARVet. Hekim5112
8403Mehmet AliBİRİNCİMühendis5112
9405ErdalYİĞCİMühendis5113
10405SuzanKOLMühendis5113
11405SunaKABATAŞTekniker5113
12406İsmailASLANMühendis5114
13406TayfunOKUMUŞMühendis5114
14406AtillaDURMUŞMühendis5114
15412CemalTÜYSÜZMühendis5118
16311HayatiAYÇİÇEKSğl. Memuru6101
      
Kat/2İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü 
S.NoKat - Oda
No
Adı SoyadıSoyadıUnvanı 
12. KatMuhammetBOZALİŞube Müd.6168
2311İbrahimGÜLBÜZBilg. Teknisyeni6100
3311MeryemERDOĞDUElektr. Mühendisi6101
4311SefaARMUTCUBilg. Mühendisi6101
5311MustafaKAYATekniker6101
6Personel
İşleri
KenanKURUŞef3110
7FatmaKARSLIOĞLUBilg. İşlt.3111
8HavvaARSLAN GÜLDALTekniker3111
9PınarPEKERMemur3111
10Ali KemalYILMAZİşçi3112
11Fatma NihalBALCIOĞLUİşçi3112
12MeryemAKYÜZİşçi3111
13ArzuAYDİNMemur3111
14MuhasebeYaşarŞANTekn./Muh.3113
15NilüferALTUNTAŞMemur3113
16SeherKUZURİşçi3113
17MelekBİRİşçi3113
18FotokopiİlyasPEKTAŞİşçi2121
19Giden Evrak Kayıt - 108KübraERDOĞANMemur2116
20ŞeydaERKIVANÇİşçi/Usta2116
21VecihiALTINKAYNAKİşçi2116
22Gelen Evrak Kayıt 101AhmetMERMERTAŞMemur2110
23AylaKUYUMCUİşçi2110
24GülayHACISALİHOĞLUİşçi2110
25Ambar/Ayn.
Z07
AliKABAKons. Gör.1117
26İzzetOSKAYTeknisyen1117
27MusaALTINTeknisyen1117
28Satınalma
Z06
VedatSAKATeknisyen1118
29FatihAYDEMİşçi/4C1118
30MehmetDURALİşçi1118
31MüzeyyenAYDIN YAZICIişçi1118
32Döner
Sermaye
Z01
CaferYILDIZMemur/DSS6167
33MehmetYILMAZMemur1119
34CelalÖZLÜŞef1120
35NurgülALGANEv Eko. Tekn.1120
36ErhanTURHANİşçi1120
37İdari BinaErkanEMİRZEOĞLUİşçi/Formen 
38Arşiv/DepoAlaaddinKILIÇİşçi/Kat Görevlisi7122
39Zemin KatİlyasKARAİşçi/Kat Görevlisi 
40Zemin KatBirhanAKTARİşçi/Kat Görevlisi 
411. KatKenanAYİşçi/Kat Görevlisi 
421. KatErkanBEKARİşçi/Kat Görevlisi2122
432. KatEkremAYDINİşçi/Kat Görevlisi 
442. KatHasanKELEŞİşçi/Kat Görevlisi 
453. KatMuhammetSİYAHİşçi/Kat Görevlisi 
464. KatMehmetAKSUHizmetli 
474. KatZiyaSANDIKÇIİşçi/Kat Görevlisi 
48Gıda-YemDavutMAZLUMİşçi/Kat Görevlisi7110
49Güvenlik
Z02
İshakOCAKGüv. Gör.1111
50FatihKÖROĞLUGüv. Gör.1111
51NaciKARADENİZGüv. Gör.1111
52PaşaÖZKAYAGüv. Gör.1111
53AydınTERZİMemur/Bekçi1111
54ZekiSARIMEHMETGüv. Gör.1111
55Arşiv - Z09AliKANTTekniker1112
56Yemekhane
Z09
MeryemKÖSEİşçi1113
57Recep KayıtBAŞEĞMEZİşçi1113
58Yemekhane
Z04
SelahattinKİBARAşçı1114
59SebahattinAYDINİşçi/Aşçı1114
60EmineDEMİRİşçi1114
61Çay OcağıOsmanÖZDEMİRÇaycı2123
62Araç Sevk
Z08
Ali KemalAKTAŞŞef1115
63ÖmerKÖSETekniker1115
64Şoför
Odası
Z08
Ahmet SalihİRTEMİşçi/Şoför1115
65MustafaSADIKLARİşçi/Şoför1115
66SerkanYAZICIİşçi/Şoför1115
67Erol SezerSÖNMEZİşçi/Şoför1115
68ŞerefKABAKİşçi/Şoför1115
69FatihDEĞERMENCİİşçi/4C1115
70AyhanBAYRAKİşçi/Şoför1115
71Santral
Z03
   0-1000
72HuriyeSEVİMSantral Mem.0-1001
73KaloriferBilalDEMİRCANİşçi/Kalorifer1121
742. KatToplantı Salonuİdari Kat 
75Z05Toplantı SalonuGiriş Kat1122
      
Hizmet Alımı ile Çalıştırılan Personel 
S.NoOda NoAdıSoyadıÜnvanı 
1SekreterReyhanÖZBAKANŞirket Personeli6160
2Yemekh.ZeynepBAHADIRŞirket Personeli1114
3Yemekh.NevinAYDINŞirket Personeli1114
4Yemekh.HaticeKOTAMANŞirket Personeli1114
5GüvenlikOsmanSERDARŞirket Personeli1111
6GüvenlikKübraYÜRÜMEZŞirket Personeli1111
7GüvenlikTuncayDORULŞirket Personeli1111​
''