Personel İletişim

TRABZON İL GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
Kat/2İdari Birim
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
12. KatCahitGÜLBAYİl Müdürü6161
22. KatYaşarSEYİSİl Müd. Yrd.6162
32. KatMustafaMAZLUMİl Müd. Yrd.6163
42. KatSüleymanBOZİl Müd. Yrd.6164
     
5408EmineGÜNGÖR ÖZKAYAAvukat6165
6Gıda - 110KenanKERİMSiv. Sav. Uzm.6166
     
7SekreterİbrahimHACISALİHOĞLUİşçi6160-6159
8407GülayÖZDEMİRİşçi5115
9407FatmaTUFANMemur5115
Kat/2İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
12. KatMehmetAYDINŞube Müdürü6168
2311İbrahimGÜLBÜZBilg. Teknisyeni6100
3311MeryemERDOĞDUElektr. Mühendisi6101
4311SefaARMUTCUBilg. Mühendisi6101
5311MustafaKAYATekniker6101
6Personel
İşleri
KenanKURUŞef3110
7FatmaKARSLIOĞLUBilg. İşlt.3111
8HavvaARSLAN GÜLDALTekniker3111
9PınarPEKERMemur3111
10Ali KemalYILMAZİşçi3112
11Fatma NihalBALCIOĞLUİşçi3112
12MeryemAKYÜZİşçi3111
13ArzuAYDİNMemur3111
14MuhasebeCoşkunGÜTEPEV.H.K.İ.3113
15NilüferALTUNTAŞMemur3113
16SeherKUZURİşçi3113
17MelekBİRİşçi3113
18FotokopiİlyasPEKTAŞİşçi2121
19Giden Evrak Kayıt - 108KübraERDOĞANMemur2116
20ŞeydaVELİOĞLUİşçi/Usta2116
21VecihiALTINKAYNAKİşçi2116
22BernaBİÇAKCIHizmetli2116
23GülayHACISALİHOĞLUİşçi2116
24AylaKUYUMCUİşçi 
25Ambar/Ayn.
Z07
İzzetOSKAYTeknisyen1117
26HüseyinKAYAMemur1117
27MusaALTINTeknisyen1117
28Satınalma
Z06
VedatSAKATeknisyen1116
29FatihAYDEMİşçi/4C1118
30MehmetDURALİşçi1118
31MüzeyyenAYDIN YAZICIişçi1118
32Döner
Sermaye Z01
CaferYILDIZMemur/DSS6167
33MehmetYILMAZMemur1119
34NurgülALGANEv Eko. Tekn.1120
35ErhanTURHANİşçi1120
36AhmetMERMERTAŞMemur1120
37İdari BinaErkanEMİRZEOĞLUİşçi/Formen 
38Arşiv/DepoAlaaddinKILIÇİşçi/Kat Görevlisi7122
39Zemin KatİlyasKARAİşçi/Kat Görevlisi 
40Zemin KatBirhanAKTARİşçi/Kat Görevlisi 
411. KatKenanAYİşçi/Kat Görevlisi 
421. KatErkanBEKARİşçi/Kat Görevlisi2122
432. KatEkremAYDINİşçi/Kat Görevlisi 
442. KatHasanKELEŞİşçi/Kat Görevlisi 
453. KatMuhammetSİYAHİşçi/Kat Görevlisi 
464. KatMehmetAKSUHizmetli 
474. KatZiyaSANDIKÇIİşçi/Kat Görevlisi 
48Gıda-YemDavutMAZLUMİşçi/Kat Görevlisi7110
49Güvenlik
Z03
İshakOCAKGüv. Gör.1111
50FatihKÖROĞLUGüv. Gör.1111
51NaciKARADENİZGüv. Gör.1111
52PaşaÖZKAYAGüv. Gör.1111
53AydınTERZİMemur/Bekçi1111
54ZekiSARIMEHMETGüv. Gör.1111
55Arşiv - Z09AliKANTTekniker1112
56Yemekhane
Z09
MeryemKÖSEİşçi1113
57Recep KayıtBAŞEĞMEZİşçi1113
58Yemekh.Z04SelahattinKİBARAşçı1114
59Çay OcağıOsmanÖZDEMİRÇaycı2123
60Araç Sevk
Z08
Ali KemalAKTAŞŞef1115
61ÖmerKÖSETekniker1115
62Şoför
Odası
Z08
Ahmet SalihİRTEMİşçi/Şoför1115
63MustafaSADIKLARİşçi/Şoför1115
64SerkanYAZICIİşçi/Şoför1115
65Erol SezerSÖNMEZİşçi/Şoför1115
66ŞerefKABAKİşçi/Şoför1115
67FatihDEĞERMENCİİşçi/4C1115
68AyhanBAYRAKİşçi/Şoför1115
69MehmetTÜRKDAYİşçi/Şoför1115
70Gıda - Z03HuriyeSEVİMSantral Mem.1000-1001
71Gıda - Z03ŞakirBİZELİşçi1000-1001
72KaloriferBilalDEMİRCANİşçi/Kalorifer1121
732. KatToplantı Salonuİdari Kat3114
74Z05Toplantı SalonuGiriş Kat1122
75ZSistem OdasıYemekhane Katı1126
Geçici Olarak Dışarıda Olan Personel 
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1Geçici Grv.EbruTANÇİşçi 
2Geçici Grv.Osman ErolSAĞIRİnşaat Mühendisi 
Hizmet Alımı ile Çalıştırılan Personel 
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1SekreterReyhanÖZBAKANŞirket Personeli6160
2Yemekh.ZeynepBAHADIRŞirket Personeli1114
3Yemekh.NevinAYDINŞirket Personeli1114
4Yemekh.HaticeKOTAMANŞirket Personeli1114
5GüvenlikOsmanSERDARŞirket Personeli1111
6GüvenlikKübraYÜRÜMEZŞirket Personeli1111
7GüvenlikTuncayDORULŞirket Personeli1111
TRABZON İL GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
Kat/1Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1105MetehanİLARSLANŞube Müdürü6173
2101SerkanGÜMÜŞDAĞMühendis2113
3101ÇetinUÇAKMühendis2113
4101MuratŞANMühendis2113
5102AynurABDİOĞLUTekniker2111
6102VeyselHACIOĞLUPeyzaj Mimarı2111
7102CihanGEDİKLİMühendis2111
8106YasemenKURTCANMühendis2114
9106NevinHASANÇEBİMühendis2114
10106YaseminADANURMühendis2114
11107GürselBAYARTekniker2115
12107AhmetEMİRMühendis2115
13107MerveÇANKAYA YILMAZMühendis2115
Kat/3Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1104TamerKAZAZŞube Müdürü6169
2103NevinERDENTekniker2112
3103DenizÖZTÜRKİşçi/Usta Yrd.2112
4110Mehmet ŞahinAKŞEHİRMühendis2118
5110ErcanŞAHİNMühendis2118
6110DuyguSUİÇMEZ ÇUVALCIHarita Mühendisi2118
7110FatmaİSKENDERHarita Mühendisi2118
Kat/1Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1113BayramSANCARŞube Müdürü6170
2109ErsinKARAHASANOĞLUTeknisyen2117
3109OsmanŞENTÜRKMühendis2117
4109YaseminÖZDEMİRTekniker2117
5111ÇiğdemBİLAZERMühendis2119
6111MükerremÖZKAN ULUSALMühendis2119
7112Muhammet Ali ALTUNMühendis2120
8112AzizSOYLUMühendis2120
9112AytekinAYDINMühendis2120
10 YılmazTÜYSÜZTekniker 
TRABZON İL GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
Kat/3Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1304ErolSAYINŞube Müdürü6171
2301FilizBALVeteriner Hekim4110
3301ÖmerBORANVeteriner Hekim4110
4302TamerBEKTAŞSğl. Memuru4111
5302İsmetKAHRAMANTekniker4111
6302ŞengülSAĞLAMMemur4111
7303ErhanDİLAVERVet. Sğl. Tekn.4112
8303OğuzhanKÖSEVet. Hekim4112
9305SelçukZENGİNVet. Hekim4113
10305OkanSIRVet. Hekim4113
11305Hüseyin DEMİRVet. Hekim4113
12306MuzafferKARABAYIRTekniker4114
13306Hüseyin RamiTÜRKERMühendis4114
14306Osman NuriBAKİMühendis4114
15307MuhammetBOZALİTekniker
4121
16307TamerÖZDEMİRVet. Hekim4121
    
TRABZON İL GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
Kat/3Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1313Ersin ErayKESKİNŞube Müdürü6172
2308CemilPEHLEVANMühendis4115
3308SevdaYILDIZ ADAHarita Mühendisi4115
4308YaseminSOLAKTekniker4115
5309OrhanALİOĞLUHarita Mühendisi4116
6309Halit ZiyaAYARMühendis4116
7309BaharKARADENİZMühendis4116
8310SakineVAHAPOĞLUMühendis4117
9310FaziletGÖKÇINAR AYDINMühendis4117
10310MustafaÜNENSosyolog4117
11312PetekKAHRAMANMühendis4118
12312Resul GÜDÜHarita Mühendisi4118
13312Yahya KemalERKANMühendis4119
14312Yusuf ZiyaCÖMERTMühendis4119
15314LABORATUVAR 4120
Kat/4Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1410YükselKILIÇŞube Müdürü6174
2409MustafaKAZAZMühendis5116
3409EnginSEVİMMühendis5116
4411Hüseyin ESMERMühendis5117
5411AhmetSAKATeknisyen 5117
6412MelekGEBİÇİşçi5118
7413Bay Mescit5119
8414MustafaGÜNAYDINVet. Hekim5120
9414TuranREİSMühendis5120
10414YalçınDEMİRMühendis5120
10414FadılÖZTÜRKMühendis5120
11415Bayan Mescit5121
12Yeşil MasaÖzlemTOKGÖZMemur/Mühendis1110
TRABZON İL GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
Kat/4Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1404Ali KemalYILDIZŞube Müdürü6175
2401EmineSEYMENTekniker5110
3401SeyhanUYARTekniker5110
4402HülyaERKANTekniker 5111
5402Nuray AYDOĞDUTekniker5111
6402GülşenBAŞKANTekniker5111
7403MesutKANARVet. Hekim5112
8403Mehmet AliBİRİNCİMühendis5112
9405ErdalYİĞCİMühendis5113
10405SuzanKOLMühendis5113
11405SunaKABATAŞTekniker5113
12406İsmailASLANMühendis5114
13406TayfunOKUMUŞMühendis5114
14406AtillaDURMUŞMühendis5114
15412CemalTÜYSÜZMühendis5118
16311HayatiAYÇİÇEKSğl. Memuru6101
EkbinaGıda ve Yem Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1Gıda - Z02CemilÇELİKŞube Müdürü6176
2Danışma7110
3Gıda - Z01İbrahimDEMİRCİİşçi---
4Gıda - Z01GülşahKAZANCIMühendis7112
5Gıda - Z01EsraÖZTÜRKVet. Hekim7112
6Gıda - Z01KöksalBOZBAŞBilg. İşlt.7113
7Gıda - Z01MevlütERGENETekniker7113
8Gıda - Z01Tuğçe GülşenBOZKIRMühendis7114
9Gıda - Z01BirolTONYAMühendis7114
10Gıda - Z01RecepAVCISğl. Memuru7115
11Gıda - Z01BurakÇELENMühendis7116
12Gıda - Z01Erman PERVANLARSğl. Memuru7116
13Gıda - Z01SerkanKUMAŞVet. Hekim7116
14Gıda - Z01RamazanBOZALİVet. Hekim7116
15Gıda - Z01ErdoğanYILDIZMühendis7116
16Gıda - 101AtakanKALAYCIMühendis7117
17Gıda - 101EnginGÜMÜŞMühendis7117
18Gıda - 104Emel BARUTÇUMühendis7118
19Gıda - 104EmineŞAHİNMühendis7118
20Gıda - 105SüleymanAKPINARVet. Hekim7119
21Gıda - 105EnverHACIFETTAHOĞLUVet. Hekim7119
22Gıda - 106AdilSARIMühendis7120
23Gıda - 106BelkızENÖNMühendis7120
24Gıda - 106ÇiğdemBAYRAKTARMühendis7120
25Gıda - 109MustafaİMAMOĞLUMühendis7121
26Gıda - 109AbdullahSOFUOĞLUKimyager7121
''